top of page

Дата і час: 20.09 | 13:00 за Києвом 

WEBINAR

Archicad 27:

Огляд нових функцій та технічних можливостей

Design, visualize, collaborate, document — ні, це не рекламний девіз нового архітектурного бюро, а основні завдання, які закриває Archicad. Запрошуємо на вебінар, де ми розглянемо кожну функцію детальніше! 

 

Спікер: Юрій Кривохатько, технічний спеціаліст GRAPHISOFT CENTER UKRAINE

Вебінар буде корисним: 

 

власникам архітектурних бюро та агенцій

ВІМ-менеджерам

 

власникам дизайн-студій інтер'єру
 

керівникам архітектурних проєктів 

керівникам будівельних холдингів
 

архітекторам та дизайнерам інтер’єру
 

Design 

Новий Archicad 27 оснащений Intelligent Tracker, швидким моделюванням з Distance Guides, покращеними пошуковими можливостями та оптимізованим управлінням проєктами. Ці потужні функції допоможуть вам працювати швидше, ефективніше та створювати більш досконалі проєкти. 

Visualize 

Archicad 27 спрощує створення реалістичних візуалізацій у реальному часі завдяки вдосконаленому зв'язку з Enscape, тепер доступним для платформи macOS. Крім того, Archicad пропонує природну підтримку імпорту та експорту файлів FBX для AR/VR додатків, дозволяючи вам завантажити ваших клієнтів у віртуальне середовище. 

Collaborate 

Експортуйте аналітичну модель одним кліком миші для безперешкодної взаємодії зі структурними аналітичними рішеннями. Підвищте ефективність моделювання MEP за допомогою Graphisoft MEP Modeler 2.0. 

Document 

Archicad 27 надає розширені можливості форматування інтерактивних таблиць, що дозволяє створювати більш інформативні та привабливі звіти. Ви можете налаштувати фон, колір тексту, шрифт, вирівнювання та інші параметри для кожної комірки таблиці. 

Реєструйтеся на івент, щоб дізнатися про важливі функції, які допоможуть покращити співпрацю та результати команди

Дякуємо за реєстрацію.

1200х630-5.png

Design 

Новий Archicad 27 оснащений Intelligent Tracker, швидким моделюванням з Distance Guides, покращеними пошуковими можливостями та оптимізованим управлінням проєктами. Ці потужні функції допоможуть вам працювати швидше, ефективніше та створювати більш досконалі проєкти:

— Intelligent Tracker 

— Швидке моделювання з Distance Guides 

— Інтегровані Design Options

— Розширений пошук 

— Організація Graphic Override 

— Сучасний GDL Editor 

— Вдосконалене управління проектами 

Visualize 

Archicad 27 спрощує створення реалістичних візуалізацій у реальному часі завдяки вдосконаленому зв'язку з Enscape, тепер доступним для платформи macOS. Крім того, Archicad пропонує природну підтримку імпорту та експорту файлів FBX для AR/VR додатків, дозволяючи вам завантажити ваших клієнтів у віртуальне середовище:

— Вдосконалене з’єднання Archicad – Enscape 

— Вбудоване підключення AR і VR 

— Відкритий робочий процес рендерингу 

Collaborate 

Експортуйте аналітичну модель одним кліком миші для безперешкодної взаємодії зі структурними аналітичними рішеннями. Підвищте ефективність моделювання MEP за допомогою Graphisoft MEP Modeler 2.0:

— Сертифікація за галузевими стандартами 

— Ефективне управління змінами 

— Експорт аналітичної моделі "в один клік" 

— Структурні вдосконалення робочого процесу 

— Оновлений MEP Modeler — Обмін моделями IFC з Archicad для Revit 2024 

Document 

Archicad 27 надає розширені можливості форматування інтерактивних таблиць, що дозволяє створювати більш інформативні та привабливі звіти. Ви можете налаштувати фон, колір тексту, шрифт, вирівнювання та інші параметри для кожної комірки таблиці:

— Інтерактивне форматування розкладу 

Якір 1
  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube
bottom of page