top of page

Archicad 27
Ваш надійний інструмент для дизайну

REFLEX ARCHITECTS – KINEUM, SWEDEN, REFLEXARK.SE, PHOTO: ANTON ADIELSSON

Ваш надійний інструмент для дизайну

Нові можливості для проєктування, професійні інструменти візуалізації, покращене управління складними проєктами, а також досягнення у відкритій мультидисциплінарній співпраці та ексклюзивні пропозиції підписки роблять Archicad 27 вашим найкращим вибором для проєктування. 

Що нового

Дивіться відео, щоб дізнатися більше про основні нюанси лінійки продуктів Graphisoft 2023 року — Archicad 27, DDScad 19, BIMcloud, BIMx. Провідні в галузі рішення для проектування будівель — ваш надійний інструмент для дизайну. 

Працюйте через підписку

Безстрокові ліцензії на програмне забезпечення Graphisoft залишаються в силі. А поки ознайомтеся з нашими гнучкими пропозиціями підписки та дізнайтеся більше про додаткові ексклюзивні інструменти, навчання, підтримку та послуги. 
 

Фіксація знижених тарифів для постійної економії 

Снимок экрана 2024-01-15 в 14.58.00.png

Менші початкові інвестиції протягом усього терміну дії підписки. 

Снимок экрана 2024-01-15 в 14.58.08.png

Програмне забезпечення, що постійно оновлюється, для швидшого доступу до інновацій. 

Снимок экрана 2024-01-15 в 15.01.56.png

Знижки на онлайн-курси та тренінги Graphisoft Learn. 

Снимок экрана 2024-01-15 в 15.02.02.png

Швидкий доступ до локальної та глобальної технічної підтримки  

Снимок экрана 2024-01-15 в 15.02.08.png

Пришвидшені робочі процеси завдяки ексклюзивним інструментам для оптимізації продуктивності. 

Archicad Collaborate

Снимок экрана 2024-01-09 в 17.41.50.png

Archicad забезпечує комплексне рішення, яке дозволить підвищити продуктивність та прибутковість ваших проєктів. 

  

 •  Оцініть потужність взаємодії Archicad та BIMcloud SaaS за ціною передплати Archicad. 

 • Працюйте в екосистемі продуктів Archicad, BIMcloud та BIMx, відзначених всесвітніми нагородами. Вони надають швидкий, ефективний та безпечний доступ до спільних проєктів у режимі реального часу. 

archicad_collaborate_whatsnew.jpeg

Дізнайтеся більше про ексклюзивні інструменти для підвищення продуктивності, безкоштовний ресурс для зберігання даних, технічну підтримку, аварійні ліцензії та навчальні програми, що входять до вашої підписки. 

Archicad Design Checker

Снимок экрана 2024-01-09 в 17.42.05.png

Ознайомтеся з Archicad Design Checker і скористайтесь безкоштовною 30-денною пробною версією Solibri Inside, щоб отримати більше можливостей для своєї підписки на Archicad 26 Update 2 або новішої версії. 
 

 • Зосередьтеся на проєктуванні завдяки системі забезпечення якості BIM Archicad на базі Solibri. 

 • Скоротіть кількість доопрацювань, виявляючи помилки до їх масштабування. 

 • Оптимізуйте координацію, прискорюйте цикли рецензування, отримуйте миттєвий зворотній зв'язок та швидко вирішуйте проблеми. 

archicad_design_checker.png

Дізнайтеся більше про Solibri Inside та перевірку на основі користувацьких правил та отримайте 12 місяців безкоштовно до 31 грудня 2023 року. 
 

Оновлення Archicad 25 та для більш ранніх версій підвищить продуктивність і прибутковість вашої компанії. Ви отримаєте: 
 

 • Оновлення інструментів для побудови сходів, рішення для рендерингу нового покоління та вбудовані інструменти для оцінки енергоспоживання. 

 • Продовження підтримки обміну файлами зі SketchUp, Revit, BCF, PDF і DWG. 

 • Покращену продуктивність і підтримку чіпів Apple M2.

Відвідайте онлайн-магазин Graphisoft, щоб порівняти ексклюзивні пропозиції підписки, ознайомитися з повним спектром продуктів і послуг Graphisoft, а також дізнатися про додаткові можливості ліцензування. За додатковою інформацією звертайтеся до нас за адресою

З легкістю порівнюйте варіанти дизайну та витрачайте менше часу на управління проєктами. Archicad 27 допомагає вашій команді залишатися організованою, а файлам — впорядкованими, навіть якщо розмір і складність проєктів продовжують зростати. 
 

Design

photo_SG_2022-BRENAC_GONZALEZ-logements-montpellier-IMP-A-038-1.jpeg

HIGHER ROCH, MONTPELLIER, FRANCE 
BRENAC-GONZALEZ.F, © SERGIO GRAZIA

Intelligent Tracker

Group-901-1024x577.png

Intelligent Tracker

З новим розумним трекером Archicad Tracker основні математичні функції завжди під рукою. Втілюйте свої дизайнерські рішення швидше і без зовнішнього калькулятора — множте, діліть, додавайте або віднімайте функції безпосередньо з Трекера. 
 
Group-901-1024x577.png

Швидке моделювання з Distance Guides 

Розміщуйте елементи моделі швидко і зручно на плані поверху. Distance Guides надає довгоочікувану інноваційну можливість активно розміщувати будівельні елементи завдяки інтуїтивно зрозумілому використанню числового та графічного введення розмірів. 
Group-900-1024x576.png

Інтегровані Design Options

Group776-1024x527.png
З новим рішенням Archicad 27 Design Options швидше створюйте найкращий варіант дизайну. Швидко та ефективно оцінюйте та діліться альтернативними варіантами дизайну завдяки оптимізованому робочому процесу, призначеному для розробки альтернатив незалежно від розміру або масштабу проєкту. 
 

Розширений пошук 

Знаходьте те, що вам потрібно, за лічені секунди! Розширені можливості пошуку прискорюють роботу з довгими списками, включно з видами, комбінаціями та правилами перевизначення графіки, бібліотечними текстурами, макетами й кресленнями. 
 
Group-902-1024x576.png

Організація Override Organization

Розкрийте весь потенціал Graphic Overrides — керуйте правилами та комбінаціями швидше й простіше завдяки кращій організації та новій функції пошуку. 
Group-903-1024x576 (1).png

Сучасний GDL Editor 

Group-784-1024x492.png
Незалежно від того, чи створюєте ви власні параметричні об'єкти, чи розробляєте комерційні бібліотеки об'єктів, вам сподобається новий редактор GDL! Покращена навігація завдяки підсвічуванню синтаксису, швидким клавішам для редагування команд і, що не менш важливо, темному режиму, який зменшує навантаження на очі. 

Вдосконалене управління проєктами 

Залишайтеся організованими та працюйте ефективніше завдяки розширеним можливостям для більшої кількості типів атрибутів, швидших робочих процесів та більшої узгодженості. 
Group-904-1024x580.png
Створюйте вражаючі візуалізації швидко і легко завдяки професійним готовим рішенням і спрощеним зв'язкам з іншими професійними рішеннями для архітектурної візуалізації — свобода вибору на ваш розсуд. 

Visualize

BV_01.jpeg

TIANFU ROADSHOW CENTER, CHENGDU, CHINA

WWW.TEKTONN.COM

Вдосконалене з’єднання Archicad – Enscape 

Створювати візуалізації в реальному часі тепер зручніше завдяки оновленій інтеграції Archicad та Enscape: 
 

 • Зіставте будь-який об'єкт Archicad з будь-яким високополігональним ресурсом Enscape, щоб використовувати найкраще з обох світів. 

 • Enscape тепер також доступний для платформи macOS. 

 • Доступно лише для користувачів передплати, Forward та SSA. 

Group-906-1024x576.png

Вбудоване підключення AR і VR 

Artboard-1-1-1024x762.png
Використовуйте AR/VR-дизайн та швидко залучайте клієнтів до співпраці, щоб підвищити їхню прихильність. Вбудована підтримка Archicad для імпорту та експорту стандартних FBX-файлів до додатків доповненої та віртуальної реальності (AR) спрощує цей процес. 

Відкритий робочий процес рендерингу 

Оберіть рішення для візуалізації та вразьте своїх клієнтів яскравими зображеннями та відео. Archicad надає універсальний та гнучкий набір інструментів для професійної архітектурної візуалізації завдяки свободі вибору інших професійних рішень для візуалізації, таких як Enscape, Twinmotion, Lumion, Nvidia Omniverse, 5D Render, Cinema4D та багато інших.

Group-924-1024x576.png
200928_sairaala_nova_027-1.jpeg

NOVA HOSPITAL, JYVÄSKYLÄ, FINLAND

JKMM.FI ©2023 KUVATOIMISTO KUVIO OY

Співпрацюйте з проєктними групами, використовуючи OPEN BIM, щоб впровадити гнучкі, інтуїтивно зрозумілі, мультидисциплінарні робочі процеси проєктування з MEP та інженерами-будівельниками. 

Collaborate

Сертифікація за галузевими стандартами 

Насолоджуйтесь співпрацею нового рівня OPEN BIM з IFC4! Archicad 27 має сертифікат, виданий міжнародною організацією buildingSMART з імпорту та експорту файлів IFC4. Це забезпечує узгодженість та ефективність обміну даними між різними дисциплінами та іншими рішеннями. 
 

Group-908-1024x576.png
Group-871-1024x579.png

Ефективне управління змінами

Будьте в курсі останніх змін у проєктуванні завдяки інструменту Model Compare, розробленому для мультидисциплінарних команд дизайнерів з високими вимогами до управління змінами. Нове діалогове вікно відображає вичерпний і детальний список змін. 

Експорт аналітичної моделі
"в один клік" 

Обмін структурно-аналітичними моделями не може бути простішим! Використовуйте відкритий формат Structural Analytical File (SAF), щоб експортувати аналітичну модель архітектурного проєкту в Archicad 27 і відправити її безпосередньо в структурні аналітичні рішення (такі як SCIA або RISA). Один клік — це все, що потрібно! 

Group-910-1024x576.png
Group-911-1024x576.png

Структурні вдосконалення робочого процесу 

Вдосконалюйте свою структурно-аналітичну модель для точних будівельних розрахунків! Archicad 27 дозволяє архітекторам оптимізувати робочий процес проєктування разом з інженерами-будівельниками. Нова функція ручного корегування допомагає створити безперервну структурно-аналітичну модель для складних проєктів і дає можливість обом командам зменшити неузгодженості та прискорити спільну роботу над проєктом. 
 

Оновлений MEP Modeler 

Graphisoft MEP Modeler 2.0 з оптимізованою технологією моделювання та оновленим користувацьким інтерфейсом допоможе прискорити робочий процес моделювання в MEP. Підключіть свій BIM-проєкт Archicad до бажаного розрахунку MEP-моделі, який використовується інженерами MEP, щоб допомогти їм зосередитися на роботі. 
Group-894-1024x574.png
Group-908-1024x576.png

Обмін моделями IFC з Archicad
для Revit 2024 

Покращуйте спільну роботу над моделями на базі IFC з користувачами Revit 2024! Інструмент обміну моделями IFC для Revit 2024 оптимізує моделі Revit для обміну з користувачами Archicad 27. 
 

Інструменти для створення документації в поєднанні з потужним робочим процесом публікації дозволять вам зосередитися на проєктуванні, а не нудній паперовій роботі. 

Document 

university_pretoria_038-1.jpeg

FUTURE AFRICA CAMPUS, DINING HALL, PRETORIA, SOUTH AFRICA

EWARCH.CO.ZA, © DOOK PHOTO

Інтерактивне форматування розкладу 

Публікуйте розрахунки, списки і графіки проєкту з необхідним форматуванням і представленням безпосередньо з Archicad! Інтерактивні розклади елементів дозволяють витягувати та перераховувати потрібні дані з BIM-проєкту. Тепер вони доповнені покращеними можливостями форматування і надають більше контролю над виглядом ваших звітів.

Group-914-1024x576.png

Наступні кроки 

Снимок экрана 2024-01-15 в 15.17.42.png

Підпишіться та зберігайте 

Підпишіться та зберігайте. Почніть роботу з провідними в галузі та відзначеними нагородами рішеннями для BIM-проєктування, візуалізації, спільної роботи та документування від Graphisoft. Отримайте максимальну вигоду від підписки з ексклюзивними перевагами та послугами. 

Снимок экрана 2024-01-15 в 15.15.30.png

Приєднуйтесь до спільноти Graphisoft 

У вас є питання? Шукаєте натхнення? Приєднуйтесь до нас! Досліджуйте наші форуми, дізнавайтеся останні новини та спілкуйтеся з нашою глобальною спільнотою. 

 

 

Снимок экрана 2024-01-15 в 15.17.34.png

Відвідайте Graphisoft Learn 

Отримайте максимум користі від наших рішень і послуг завдяки індивідуальним курсам, навчальним програмам і навчальним пакетам, орієнтованим на галузеві ролі та обов'язки. Випускники наших онлайн-, гібридних та очних програм Graphisoft Learn отримують всесвітньо визнані сертифікати, що посилюють їхню конкурентну перевагу. 

bottom of page